Missan, 2004 yılında Otomotiv ve Plastik Sanayide kullanılmak üzere kalıp ve plastik parçalar üretmek amacıyla 75m² alanda kurulmuş 2011 yılında şu anki 1200 m² büyüklüğündeki fabrika binasına taşınmıştır.

Firmamız Otomotiv, mobilya, sandalye ürünleri, sera viyolları ve hareketli kablo kanalları parçalarının kalıp  üretimi ve imalatı gerçekleştirmektedir. Çağın kalite ihtiyaçlarına uygun olarak  kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmeye başlamıştır.

Müşteri talepleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile şekillenen firma prensibimiz sizlere daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyar.

Misyonumuz

  • Kaynakları etkin kullanmak
  • Yenilikçi gelişmeye açık olmak
  • İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapmak
  • Sürekli iyileştirme ve gelişimi hedefleme bilinci ile çalışmak
  • Müşterilerimizin beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet üretmek
  • Çalışanlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak
missan fabrika

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek sektöründe hem yurtiçi ve hem de yurtdışı piyasada kaliteli ürünleri zamanında teslim eden, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklamış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Hedefimiz

Otomotiv sektöründe kalite, verimlilik ve süreklilik prensipleriyle müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve onların beklentilerini aşarak karşılamaktır..

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiyi memnuniyetle sizlere iletecektir..

Yardımamı ihtiyacınız var?